AKROBAT UNIKAALNE TEHNOLOOGIA

Akrobat batuudid on kestva kvaliteedi, võrreldamattu jõudluse ja garanteeritud ohutuse sünonüümid. Ja nad on nii lõbusad!

AKROBAT poolt garanteeritud, et talub 2,5 miljonit hüpet

Meie ainulaadsed tehnoloogilised teadmised võimaldavad meil püsida uuenduste ja muutuste esirinnas. Oleme alati valmis uueks innovaatiliseks atraktsiooniks, et seda oma klientide jaoks rakendada. Kuna kasutame parima kvaliteediga sertifitseeritud materjale, saame oma kvaliteedile pühendumist toetada, pakkudes valdkonna juhtivaid garantiisid. Kõik Akrobati batuudid on 100% Made in Europe, loodud selleks, et konkurentidest paremad olla ja pakkuda pikaajalist partnerlust.

Kvaliteetsed materjalid, mis on valmistatud kestma

Kasutame rangelt testitud, sertifitseeritud ja mittetoksilisi ilmastikukindlaid materjale, mis tagavad aastatepikkuse töö. Meie vastupidavad raamid on valmistatud kuumtsingitud terasest, mille tsinkkate on vähemalt 275 g/m², mis tagab usaldusväärse mehaanilise tugevuse ja roostekindluse isegi kõrge soolaudu kontsentratsiooniga rannikualadel.

AkroSPRING® innovatiivne vedrusüstem

Uuenduslik vedrusüsteem on äärmiselt vastupidav ja pakub kauakestvat elastsust, vaikset töötamist ja võimsamat hüppekogemust vähese mõjuga kehale.

Eriti tugev, UV- ja rebenemiskindel võrgukaitse

Elastne, UV- ja rebenemiskindel täielik võrgukaitse tagab lastele täiendava turvalisuse.

AkroCLICK® lihtsaks kruvivaba paigaldamiseks

AKROBAT batuute on äärmiselt lihtne kokku panna tänu nutikale klikisüsteemile, mis võimaldab detaile ühendada ilma kruvide või tööriistadeta. AkroCLICK saab töö tehtud mõne lühikese ja lihtsa sammuga. AKROBAT batuudid on ainsad batuudid, mille paigaldamiseks ei ole vaja tööriistu ega kruvisid. Uuenduslik süsteem AkroCLICK võimaldab kõik detailid ilma kruvideta omavahel ühendada. Täiendavad splindid tagavad nende turvalise ja tugeva fikseerimise.